Pagina 1 van 1

opzoekvraag overl.akte nr. 24 in 1847 Oldemarkt

GeplaatstCOLON 01 Mei 2008, 19:27
door Gast
Hallo,

Wie zou voor mij in de overlijdensakte nr.24 uit 1847 gemeente Oldemarkt op kunnen zoeken wie de ouders van de overledene zijn.

Ik zoek Freerk van Veen en dit is een Frerik van Veen. Mogelijk dezelfde persoon?

Mijn hartelijke dank alvast.
Conny

Iets opzoeken in Hoorn NH als dank ???

Beste Conny,Via andere

GeplaatstCOLON 02 Mei 2008, 23:22
door Egbert Lantinga
Beste Conny,
Via andere oproepen van jou begrijp ik dat het gaat om de onderstaande persoon. Heb je de desbetreffende bevolkingsregisters al nagekeken en de archieven van Veenhuizen?

Groet,
Egbert

Freek Sybrens van Veen, geboren 20 mei 1821 te Oldeboorn ( Utingeradeel) Friesland
als zoon van Sybren Jelles van Veen en Wobbigje Freeks (v.d.Woude).

Als Freerk zo'n 13 jaar is zit hij als halfwees in Veenhuizen.
Op 1 juni 1842 ( hij is dan 21 jaar) moest hij daar weg.

Dag Conny,Oldemarkt 24 april

GeplaatstCOLON 04 Mei 2008, 20:42
door ria van bessen
Dag Conny,

Oldemarkt 24 april 1847, nr. 24:
Frerik van Veen, 41 jaren, boerenwerk doende, ongehuwde zoon van Jacob van Veen, van beroep boer, wonende te Oldemarkt, en van Harmtjen Freriks, overleden; wonende te Oldemarkt, overleden op de dag van heden des middags te 12 uur in het huis staande inde buurtschap Paasloo, gemeente Oldemarkt nummer 11.
Aangevers: Jacob Bennink, 46 jaren, van beroep boer, en Berend Karsten Bijkerk, 38 jaren, van bermoep boer, beiden wonende te Oldemarkt en geburen van de overledene.

groet Ria