Warner Harms (Wielink)

Alles wat met genealogie te maken heeft.
gerri van dijk
BerichtenCOLON 76
GeregistreerdCOLON 25 Okt 2009, 00:00

Hallo RiaBeertje dv Jan Herms

Bericht door gerri van dijk » 09 Feb 2011, 00:53

Hallo Ria

Beertje dv Jan Herms en Roelofje Gerrits neemt nooit en achternaam aan. Zij is overleden als Berentje Jans en ook op de verschillende huwelijken bijlagen betr. haar kinderen wordt ze nooit anders genoemt als bij haar patronym.

Dus op dit moment ben ik helemaal niet zeker dat de achternaam Wielink van Berentje Warners (vrouw van Hermen Gerrits)vandaan komt

Wellicht is Hermen Gerrits de oom van vaders zijde en voogd over Warner Harms en Femmichien. Dus verwant aan de deze Wielink tak. En hij is overleden voor 1758 (voogdij akte) en inderdaad daar woont een wed. van Herm Gerrits te 's Heerenbroek in 1764.

Ik ben het wel eens met je conclusie maar bovenstaande gegevens is de enigste bewijs dat tot nu toe is gevonden. Wel erg dun, niet?

Als Berentje Warners, Harmen Warners (man van Annigje Jans)en misschien die Trijntje Herms Wielink (die volwassen is in 1757)zusters en broers zijn, kinderen van de zelvde ouders, kan het zijn dat ze misschien genoemt worden op en voogdij akte of andere sort akte ?

Heb je nog en andere tip waar ik kan zoeken?

mvg
Gerri

Gebruikers-avatar
ria van bessen
BerichtenCOLON 9337
GeregistreerdCOLON 14 Apr 2005, 00:00

Nee Gerrie, dit is het tot nu

Bericht door ria van bessen » 09 Feb 2011, 11:06

Nee Gerrie, dit is het tot nu toe.

Er is vast wel een testament van Werner Herms - die uit Ijsselmuiden dan, want hij bezat veel.

Net als Beertje haar moeder en stiefvader, die bezitten ook veel. Daar zal meer over te vinden zijn, maar niet on line.


groet Ria

gerri van dijk
BerichtenCOLON 76
GeregistreerdCOLON 25 Okt 2009, 00:00

Dag RiaHartelijk bedankt voor

Bericht door gerri van dijk » 09 Feb 2011, 18:15

Dag Ria

Hartelijk bedankt voor het mee denken en hulp die je gegeven hebt ivm Warner Wielink en Annigje Hendriks.

mvg Gerri

BUTTON_POST_REPLY