hulp bij 'vertalen' Duitse geboorteakte Albertine Pernards
-
Jan Bijvank
- Berichten: 99
- Lid geworden op: 04 mar 2007, 00:00
hulp bij 'vertalen' Duitse geboorteakte Albertine Pernards
Ik heb een geboorteacte uit Emmerich van een voorouder waarvan ik niet alle woorden kan vertalen. Kan iemand helpen?
-
blauwe_parel
- Berichten: 889
- Lid geworden op: 11 apr 2006, 00:00
-
Jan Bijvank
- Berichten: 99
- Lid geworden op: 04 mar 2007, 00:00
Die kan ik juist niet
Die kan ik juist niet ontcijferen. Het is niet het Duits dat problemen geeft, maar het schrift, of liever het gekrabbel
-
blauwe_parel
- Berichten: 889
- Lid geworden op: 11 apr 2006, 00:00
Heb je een link die je hier
Heb je een link die je hier kunt neerzetten?
-
Jan Bijvank
- Berichten: 99
- Lid geworden op: 04 mar 2007, 00:00
Huwelijkse bijlagen Zevenaar
Huwelijkse bijlagen Zevenaar 1907 , nr 3.https://www.familysearch.org/ark:/61903 ... cc=1949343
-
blauwe_parel
- Berichten: 889
- Lid geworden op: 11 apr 2006, 00:00
Ja, dat is inderdaad een
Ja, dat is inderdaad een lastige. Ik neem aan dat het je alleen te doen is om de geschreven woorden?Ik wil er morgenavond naar kijken, maar misschien is er iemand die het ook wil proberen?Margaret
Mijn poging:
Mijn poging:Emmerich, de 7. december 1880Verscheen vandaag voor ondergetekende ambtenaar van de burgerlijke stand, de persoon ? de ? Cornelius Peter Bernards woonachtig te Emmerich, ? (straat en huisnr.) katholieke religie en toonde aan dat door Petronella Christina Ambrosius zijn echtgenote, katholieke religie, bij hem woonachtig te Emmerich in genoemde woning op vijf december van het jaar 1880 en om 9 uur voor de middag een kind vrouwelijk geslacht geboren zou zijn welke de voornamen Albertine Henriette Johanne gekregen had. Voorgelezen, goedgekeurd en ondertekend Cormelius Peterus Bernards Als je de P van Petronella en die van Pernards vergelijkt, dan denk ik dat het Bernards moet zijn.

Ik doe het maar in het Duits,
Ik doe het maar in het Duits, zodat je de letters kan volgen.Emmerich am 7 Dezember 1880.Erschenen: der brantweinbrenner Cornelius Peter Bernards, wohnhaft zu Emmerich, baustraße N°27, Katholischer Religion, und zeigt an das von der Petronella Christina Ambrosius seiner Ehefrau, katholischer Religion, wohnhaft bei ihm, zu Emmerich in genannter Wohnung um fünften Dezember des Jahres tausend achthundert achtzig und Vormittag um neun Uhr ein Kind weiblichen Geschlechts geboren worden sei, welches die Vornamen Albertine Henriette Johanna erhalten habe.Voorgelezen, goedgekeurd en ondertekend Cornelius Petrus Bernards.
-
blauwe_parel
- Berichten: 889
- Lid geworden op: 11 apr 2006, 00:00
Geweldig voor je Jan!
Geweldig voor je Jan!Ik had het niet beter gedaan!Margaret
